Pass Bygg AS

Med kvalitet i fokus

Pass Bygg AS ble opprettet i 1995 som en ren servicebedrift under navnet Pass Byggtjeneste AS. Formålet var å utføre servicetjenester til hytteeiere – en oppgave vi fortsatt tar på oss.

Som totalentreprenør har vi i løpet av de siste 10 årene også bygget et betydelig antall hytter, hus og næringslokaler. Pass Bygg AS er i dag en mellomstor bedrift. Vi har derfor muligheten til å ta på oss små og store prosjekter, hvor vi sikrer at kunden blir godt ivaretatt under hele byggeprosessen.

Pass Bygg AS ønsker i størst mulig grad å bygge etter kundens ønsker og forutsetninger. Vi kan bistå med kreative løsninger og gode råd underveis i prosessen, fra idé til ferdigstillelse.

Med lang erfaring innenfor tradisjonelle håndverksmetoder kan vi levere norskproduserte, håndlaftet tømmer-kasse i tillegg til “skreddersydde” løsninger i bindingsverk. Sammen med våre faste underentreprenører er vi trygge på at sluttresultatet blir noe både vi og du som kunde kan være stolte av.

 

Bo Lindblad

Administrasjon

Ta kontakt på epost eller ta en telefon. Vi kommer uansett tilbake til deg så fort som mulig.

Arne

Arne Grimsrud

Daglig Leder

arne.grimsrud@passbygg.no
+47 99 57 80 18

Jakob

Jakob Grimsrud

Prosjektleder

jakob@passbygg.no
+47 95 07 86 62

Stig

Stig Tofte

Prosjektleder

stig@passbygg.no
+47 99 52 99 02

Guri

Guri Fragått

Økonomi & Service

post@passbygg.no
+47 99 37 46 00 (sentralbord)

passbyggtomrer2

Jan Egil Aaseth

Tømrer BAS

jan.egil.aaseth@passbygg.no
+47 46 06 42 84

passbyggtomrer

Tommy Bakkestuen

Tømrer BAS

tommy@passbygg.no
+47 99 52 99 03

passbyggrecruiting2

Svein Roar Aaseth

Tømrer BAS

svein.roar@passbygg.no
+47 90 07 04 78

passbyggrecruiting2

Jøran Skottvoll

Tømrer - Mindre tømrerarbeider

joran@passbygg.no
+47 45 24 31 02

KONTAKT

Landåsvegen 2, 2626 Øyer

post@passbygg.no

+47 99 37 46 00

Passbygg AS

© 2020 Pass Bygg. Snekret sammen av Luddigweb AS

Snøbrøyting

Våre servicemedarbeidere utfører alle typer snøbrøyting. Det kan være seg traktorbrøyting av veier og innkjørsler, eller håndmåking av gangveier, tak og terrasser. I tillegg til faste avtaler med sameier og privatpersoner, tilbyr vi oppdrag enkeltvis. 

Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next